Informacje

Moje Domowe Sposoby

to blogall, czyli współtworzony blog tematyczny. Po zarejestrowaniu otrzymasz uprawnienia zarówno do komentowania, oceniania jak i zamieszczania wpisów. We wpisach możesz prezentować domowe sposoby i praktyczne rozwiązania technologiczne lub pytać o znane innym użytkownikom sposoby rozwiązania nurtujących cię problemów. Pisząc dbaj o wartość merytoryczną i staranność językową swoich wypowiedzi. Prezentując domowe sposoby lub praktyczne rozwiązania technologiczne napisz kilka słów o tym skąd je znasz i w jakich okolicznościach zacząłeś stosować. Zanim napiszesz komentarz wypróbuj przedstawiony domowy sposób pamiętając, że robisz to na własną odpowiedzialność. W komentarzu podaj czy sposób jest skuteczny i może być przydatny, czy też nie. Opisz jak go stosowałeś i oceń.

Pomysłodawca i administrator blogalu Moje Domowe Sposoby

Rafał Cichy-Choroniewski

P.S.
Jeżeli z potrzeby ducha chciałbyś do mnie napisać skorzystaj z adresu: racho(shift+2)mojedomowesposoby(kropka)pl

Zastrzeżenie

Informacje publikowane na stronach blogalu Moje Domowe Sposoby służą wyłącznie celom informacyjnym. Blogall jako taki, ani autorzy publikacji nie odpowiadają za jakiekolwiek skutki wynikłe z zastosowania publikowanych informacji. W szczególności rozwiązywanie jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy bezwzględnie powierzyć właściwym lekarzom specjalistom, a w każdym przypadku należy zachować zdrowy rozsądek.

Zasady publikacji

treści w blogalu Moje Domowe Sposoby:

  • odmawiam publikowania treści naruszających szeroko rozumiane zasady współżycia społecznego i dobre obyczaje, a także nie związanych z tematem blogalu
  • zastrzegam możliwość dokonywania korekty i zmian redakcyjnych w publikowanej treści bez podawania przyczyny
  • zamieszczając tekst, obraz, nagranie audio lub wideo użytkownik wyraża zgodę na jego bezterminową publikację na stronach blogalu Moje Domowe Sposoby i oświadcza, że jest jego autorem (poza oczywistą sytuacją cytowania z jednoznacznie określonego źródła)
  • w przypadku rezygnacji z udziału w blogalu Moje Domowe Sposoby autorstwo treści zamieszczonych przez rezygnującego użytkownika zostanie przypisane pseudonimowi anonim

Polityka prywatności

Praktyczna wiedza

  • Dołącz do grona subskrybentów